Дизайн сайтів і не тільки

дизайн от веб студии sumweb

Веб-дизайн - набагато більш широке поняття, ніж просто гарне оформлення сайту. Це ефективний маркетинговий інструмент, і зручний метод зв'язку з клієнтами. Якщо ви хочете просувати свій бізнес в Інтернеті, хороший дизайн сайту стане Вам життєво необхідним.

Саме привабливий дизайн наполовину створює успішний сайт. І це стосується не тільки візуальної привабливості картинки. Відвідувачеві має бути зручно користуватися вашим ресурсом.

Так само хотілося сказати, що створення барвистого і привабливого сайту не вистачить, що б на ваш сайт приходила велика кількість клієнтів.
Ми ж пропонуємо вам зробити SEO-просування Вашого сайту, щоб ваш сайт був в ТОП пошукових систем.

Створення дизайну сайту включає кілька важливих етапів:

  • Збір інформації про товари і тренди та їх аналіз (трендспоттінг)
  • Створення прототипу. Дизайнер або архітектор веб-ресурсу створює базову модель майбутнього ресурсу. Це основа для подальшої розробки. Модель повинна повністю відповідати функціональності сайту.
  • На основі прототипу створюються варіанти майбутнього сайту.
  • Сам процес створення. Він заснований на варіанті, затвердженому замовником, і включає створення унікальних сторінок для ресурсу.

Дизайнерські рішення

Щоб сайт був успішним, потрібно створювати індивідуальний дизайн сайту, так як стандартні і дешеві шаблони не можуть впоратися з цим завданням. Адже саме якісний дизайн привертає увагу до сайту, і відповідає всім вимогам, викладеним в техзавданні. Дизайн повинен відповідати не тільки фірмовому стилю ресурсу, але також бути цікавим для цільової аудиторії, відповідати навігації, дозволу монітора і не порушувати зручність користування. Для створення індивідуального дизайну можна взяти за основу стиль корпоративного сайту. В нашій веб студії вартість послуги зі створення дизайну сайту формується в залежності від вимог і побажань клієнта.

Ми не зациклюємося на стандартах! Переваги праці з нами

Відгуки клієнтів

    Обговорити новий проект