We make quality Створення сайтів

Создание сайта в Киеве

Створення надійних і крутих сайтів

Клопітка робота, результат якої допомагає вирішити безліч завдань. Процес створення сайту в Сумах включає кілька етапів. Кожен з них повинен проводитися максимально якісно, так як від цього буде залежати кінцевий результат роботи. Часто Створення сайту супроводжується і його подальшим обслуговуванням і просуванням в мережі. Ми створюємо сайти Під ключ, а роботу виконують найкращі професіонали, які можуть створити і сайт-візитку, і корпоративний портал. Підготовка маркетингового та технічного завдання. 

Під ключ

Першим етапом створення сайту під ключ є якісна підготовка. Щоб концепція ресурсу була правильною, потрібно в першу чергу визначитися, якої мети він буде служити. Наші фахівці сформулюють основні завдання веб сайту, і вимоги до його контенту. Далі проведуть маркетинговий аналіз цільової аудиторії в Інтернеті, і на основі отриманих даних сформують концепцію сайту. Саме на цьому етапі формулюються основні вимоги до дизайну, структура ресурсу, його навігація, вид системи управління і хостинг для роботи. Наприклад, при створенні порталу маркетингові дослідження не проводяться, а робота починається з формування технічного завдання.

Дизайнерські рішення

Щоб сайт був успішним, потрібно створювати індивідуальний дизайн сайту, так як стандартні і дешеві шаблони не можуть впоратися з цим завданням. Адже саме якісний дизайн привертає увагу до сайту, і відповідає всім вимогам, викладеним в техзавданні. Веб дизайн сайта повинен відповідати не тільки фірмовому стилю ресурсу, але також бути цікавим для цільової аудиторії, відповідати навігації, дозволу монітора і не порушувати зручність користування. Для створення індивідуального дизайну можна взяти за основу стиль корпоративного сайту. В нашій веб студії вартість послуги зі створення дизайну сайту формується в залежності від вимог і побажань клієнта.

Тестування сайту

Саме процес тестування вважається одним з найважливіших для створення якісного сайту. Готовий ресурс розміщують на технологічному сервері, щоб перевірити, наскільки працездатним є веб сайт, чи вдалим виявився його дизайн і чи нормально функціонують всі його програми.

тестирование сайта сумы, киев

Розміщення сайту на хостингу

Готовий сайт розміщують за адресою компанії-хостера. Успішність його роботи безпосередньо залежить від якості майданчика, де він буде розміщуватися. Хоча є і недорогі, але вельми якісні хостинги.

Всем этим занимается наше веб студия

Ми не зациклюємося на стандартах! Переваги праці з нами

Відгуки клієнтів

    Обговорити новий проект